חפש

דיו למדפסת epson הוא דיו ייעודי למדפסות המיוצרות על ידי חברת מותג בעלת שם עולמי, לא לחינם כה הרבה אנשים בוחרים לרכוש מדפסות המיוצרות על יד חברה זו. ניתן כאן באתר באמצעות רכישה מאובטחת להזמין דיו למדפסת epson לסוגי מדפסות שונות, הן מדפסות פשוטות אשר רק מדפיסות והן מדפסות משולבות עם סורק ופקס. מחסניות הדיו אותן אנו מציעים ללקוחות לרכוש הן מקוריות ומיוצרות על ידי יצרנית המדפסת ולא על ידי יצרן חיצוני והן מגיעות עם אחריות. המחסניות הללו מבטיחות איכות הדפסה אופטימאלית של כל סוגי המסמכים, והם נאמנים למקור, ממש כפי שמופיע על צג המחשב.

רוצים הצעת מחיר או עזרה?

072-3300919
072-3300919
מבצעים
ראש דיו כחול תואם EPSON
28 ₪
האיכות אינה נופלת מהמקורי כמות דיו זהה לחלוטין למקורי
ראש דיו שחור תואם EPSON
28 ₪
האיכות אינה נופלת מהמקורי כמות דיו זהה לחלוטין למקורי
ראש דיו אדום תואם EPSON T1293
28 ₪
האיכות אינה נופלת מהמקורי כמות דיו זהה לחלוטין למקורי
2 סט 8 ראשי דיו תואמים-Epson
199 ₪
האיכות אינה נופלת מהמקורי דיו תוצרת ארה"ב
סט 4 ראשי דיו תואמים-Epson
112 ₪
האיכות אינה נופלת מהמקורי דיו תוצרת ארה"ב

למי מתאימות מדפסות דיו של Epson?

מדפסות דיו הינן מדפסות אמינות וקלות לתחזוק והן מתאימות למי שלא נדרש להדפיס כמויות רבות של מסמכים מידי יום, במיוחד הן מתאימות לצרכנים הביתיים. מדפסות דיו הינן זולות יותר ממדפסות לייזר, ניתן למצוא שפע רב של דגמים ובמחירים משתלמים. כאן באתר טונר סנטר תוכלו למצוא דיו למדפסת epson בשחור לבן או דיו למדפסת epson צבעוני, ייעודי לדגם המדפסת שלכם. לפני שרוכשים ראשי דיו יש לבדוק מהו דגם המדפסת, לכל אחת ראש דיו ייעודי רק לה. בטונר סנטר אנו מבטיחים לכם לרכוש טונרים וראשי דיו למדפסות המיוצרות על ידי חברות המובילות.

Epson- עולם של דיו למדפסת

אצלנו תוכלו למצוא את מגוון ראשי הדיו של מדפסות אפסון או באנגלית Epson , ראשי דיו מקוריים או תואמים כולל סטים של 4 ראשי דיו או יותר תלוי בדגם המדפסת שלכם , וגם משלוח חינם .

דיו למדפסת של EPSON נחשב מהאיכותיים ביותר בשוק המדפסות , מדובר במדפסות גרפיות אשר מתאימות לא רק לפרטיים אלה גם לעסקים אשר רוצים להדפיס חומר אינפורמטיבי או גרפי באיכות גבוהה .

לכן חשוב מאוד לדעת ממי רושים את ראשי הדיו למדפסת שלכם - חשוב שתקבלו אחריות על המוצרים ברמת הטיב שלהם וברמת אופן העבודה של הדיו ואיכותו.

לא פעם לקוחות שהגיעו אלינו עם סתימה במדפסת עקב שימוש בדיו לא איכותי של אפסון ועקב כך היו צריכים להחליף מדפסת , לכן אנו מקפידים על איכות המוצרים שלנו ע"י כך שאנו עובדים עם המפעלים המובילים בעולם לייצור דיו למדפסת של EPSON בעלי תו תקן עולמי  ו ISO מתאים .

אנו מאמינים שמוצר איכותי שומר על לקוחות נאמנים ומרוצים לאורך זמן לכן אנו עושים בכל שיכולתנו לתת לכם קהל לקוחותנו את המוצרים האיכותיים ביותר של EPSON ובנוסף לתת לכם גם אחריות אשר תסמל את איכות המוצרים ,הרי שאם המוצרים לא היו איכותיים אנו לא היינו נותנים שנה אחריות על המוצר מתכלה..... (נקודה למחשבה)

לכל סוגי הדיו למדפסות לחצו כאן