חפש

דיו איכותי למדפסת איכותית של Brother

כאן באתר טונר סנטר אנו מציעים ללקוחות שלנו לרכוש טונרים ומחסניות דיו המיועדים למיטב המדפסות בעלות שם מותג עולמי, טונרים ומחסניות דיו למדפסות פשוטות אשר כל ייעודן הוא להדפיס וטונרים וראשי דיו למדפסות משולבות הכוללות הן פקס והן סורק. כאמור מדובר על יצרניות ידועות שם בהן גם חברת Brother המייצרת את המדפסות בין הטובות בעולם, לא לחינם שמה הולך לפניה. כאן תוכלו למצוא דיו למדפסת Brother בשחור לבן וגם כמובן דיו למדפסת Brother צבעוני. מדובר על מחסניות דיו מקוריות המיוצרות על ידי יצרנית המדפסת ולכן הן מבטיחות איכות הדפסה אופטימאלית של כל סוגי הפלט, של מסמכי וורד, גרפים ותמונות, כולם ברורים מאוד ונאמנים למקור, בדיוק כפי שמופיע על צג המחשב. מכיוון שמדובר על ראשי דיו מקוריים הם נמכרים עם אחריות.כיום מדפסות של חברת brother  לאמינות ומקצועיות ,לכן אנו ממליצים לכל בחום על המדפסות שלהם בעיקר שדיו למדפסת ברדר הינו מהזולים בשוק ההדפסות.
 

רוצים הצעת מחיר או עזרה?

072-3300919
072-3300919
מבצעים
71%
סט 4 ראשי דיו BROTHER LC1000
1.5 קמ
349 ₪
99 ₪
4 ראשי דיו תואמים חדשים למדפסות ברדר מהדגמים : FC-3360/440C/465CN/665C/130C/330 /5460C/540C/1860C/2480C/240C
דיו למדפסת Brother j470dw
1.5 קמ
25 ₪
ראש דיו למדפסות תואם Brother האיכות לא נופלת מאיכות המקורי
75%
4 ראשי דיו LC223 BROTHER
1.5 קמ
398 ₪
99 ₪
4 ראשי דיו LC223 BROTHER תואמים חדשים ,כמות כפולה של דיו . דיו למדפסת Brother מהדגמים : MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J4420DW, MFC-J4620DW
4 ראשי דיו למדפסת Brother j430dw
1.5 קמ
99 ₪
ראשי דיו תחלפיים למדפסות BROTHER סט ראשי דיו שחור ושלושה ראשיי דיו צבעוניים
4 ראשי דיו למדפסת Brother j470dw
1.5 קמ
99 ₪
ראשי דיו למדפסת תואמים BROTHER סט ראשי דיו שחור,אדום,כחול,צהוב
65%
סט 4 ראשי דיו BROTHER LC980
1.5 קמ
289 ₪
99 ₪
4 ראשי דיו תואמים חדשים למדפסות BROTHER מהדגמים:MFC-255CW/290C/295CN/ 5490CN/145C/165C/195C/250C

יתרונות מדפסת דיו Brother

בשוק ישנם שני סוגים עיקריים של מדפסות – מדפסת לייזר ומדפסות דיו. מדפסות הדיו הינן זולות יותר בהשוואה למדפסות לייזר, כך גם דיו למדפסת Brother יהיה זול יותר מהטונרים המיועדים למדפסות הלייזר. ככלל, מדפסות הדיו מיועדות למי שלא נדרש להדפיס הרבה מסמכים, במיוחד לצרכנים ביתיים, הן מתאימות לילדי בית הספר ולסטודנטים. מדפסות הלייזר היקרות יותר מתאימות למפעלים, משרדים, מוסדות ציבוריים הנדרשים מדי יום להדפיס עשרות מסמכים ואף הרבה מעבר לכך. כאן באתר שלנו תוכלו למצוא דיו למדפסת Brother הן שחור והן צבעוני ולמגוון דגמי מדפסות. יש לדעת, כל מדפסת היא בעלת דגם שונה ולכן גם מחסניות הדיו ייעודיות למדפסת על פי הדגם שלה ויש לבדוק זאת מראש על מנת למנוע טעויות. פנו אלינו עוד היום ורכשו מחסניות דיו וטונרים במחירים אטרקטיביים!


כאשר אתם מחפשים פתרונות למשרד או לבית לכו על מדפסות משולבות של חברת ברדר ולא תתחרטו !!! כמו גם קיימות מדפסות דיו של ברדר וגם מדפסות לייזר של חברת ברדר באיכות מצוינת בהשוואה לחברות המתחרות החיסרון היחידי של מדפסות אילו הוא שהמוצרים המתכלים שלהן מורכבים מדראם בנפרד וטונר בניפרד למרות שהחלפת הדראם מתבצעת רק לאחר 5 טונרים למדפסת ברדר.


אנו מאמינים בחברת ברדר המתפתחת בשנים האחרונות וכנראה תתפוס שוק נרחב בישראל ובעולם כולו, חברת ברדר החלה בראשית דרכה בייצור של מכונות תפירה והתפתחה לתחום מדפסות המדבקות ולתחום המדפסות הביתיות והמשרדיות ,בתחילת הדרך המכשירים נחשבו לירודים באיכותם אך בחמש שנים האחרונות החברה שיפרה פלאים את מוצריה בתחום המדפסות ,ראשי דיו וטונרים שלה ,והצליחה לתת פייט הוגן לחברות המקבילות בשוק ההדפסה.

חסרונות של מדפסות ברדר :
בתחום מדפסות הדיו - מכיוון שהטכנולוגיה שבה בנו את המדפסת מורכבת מ 4 ראשי דיו ותכנתו את המדפסת לעבוד רק כאשר כל 4 ראשי הדיו נמצאים בתוך המדפסת ומלאים -בעיה מכיון כשאנו נרצה להדפיס בשחור ויש לנו ראש דיו שחור במדפסת וחסר אחד הצבעים אז המדפסת לא תוכל לעבוד לא ברמת ההדפסה ולא צילום או כל פעולה שהיא!!

בנוסף במידה ונעשה הפסקה ארוכה למעלה מחודש ימים אנו ניתקל בסתימות במדפסת מכיון שקיימת צנרת המעבירה את הדיו מראשי הדיו אל ראש ההדפסה וכאשר צבע עומד זמן רב ללא תנועה הוא מתחיל להתייבש ואז מתחילות סתימות ,כיום ברוב המדפסות קיימת פעולת ניקוי ראשי הדפסה אך אם הסתימה חזקה מידי זה לא תמיד יעזור.
לכן שימו לב שכדאי ואף עדיף להדפיס לפחות פעם בשבוע במדפסות הללו...

חוות דעת גולשים

חוות דעת גולשים
חוות דעת גולשים
5 / 5
חוות דעת אחרונה
אני ממש מרוצה מהמוצרים ,זול ואיכותי מה שלא נתקלים בו הרבה ,הגיעה מהר המון תודות לטונר ביג סנטר

למחפשים דיו למדפסת Brother

מחפשים גם דיו למדפסת brother זה המקום הנכון ,אצלנו תמצאו את מגוון ראשי הדיו למדפסות brother לכל הסוגים ולכל מינים, ראשי דיו איכותיים אשר מסופקים ללקוחות שלנו כולל גם שנה אחריות ושירות כמובן ללא תחרות.
הדיו שלנו ידפיס הרבה יותר בפחות כסף - אנו מתחייבים על אמינות המוצר ואיכותו ולכן אנו גם נותנים שנה אחריות על המוצרים המתכלים דבר המראה עד כמה אנו סומכים על המוצר שלנו מעבר לכך האינטרס שלנו הוא כי תהיו מרוצים ותחזרו אלינו שוב !!!!

מוצרי brother

אנו משווקים גם מדפסות של חברת brother כמו גם ראשי דיו וטונרים מקוריים של החברה בעלי תו תקן עולמי לאיכות הדפסה יוצאת דופן, אנו משווקים את מגוון המדפסות של brother כולל מדפסות של הזרקת דיו או לייזר המסופקות בעיקר לחברות ולקוחות עיסקיים .

לכל סוגי הדיו למדפסות לחצו כאן